Продаємо яйця страуса ему - інкубаційні, дієтичні і сувенірні

Яйце ему

Страусині яйця - доступна екзотика! Захотілося екзотичної їжі? Будь ласка! Купіть страусине яйце і зробіть омлет на 5 порцій або величезну яєчню. Таке блюдо, буде до речі на святковому столі, в якості екзотичної закуски і добре розвеселить вашу компанію.

Або подаруйте своєму другові оригінальний подарунок, на День народження! :) Просто подивіться, на його обличчя, коли він розкриє упаковку! А потім здивуйте його фразою: "Все ОК, друже! Звичайне яйце галапагоської ядозубої ігуани ...".

Яйце страуса ему відрізняється за смаком від курячого - воно на багато жирніше, на стільки жирне, що можна смажити без масла, а яєчня на 80% складається з жовтка. За розміром воно в 7-12 разів більше курячого.

Свіжі яйця страуса ему ви можете купити в період з листопада по квітень. Не забувайте уточнювати наявність яєць в даний момент, по телефону.

Продаж яєць страуса ему для інкубації З одного боку покупка яєць для інкубації з подальшим підрощуванням курчат страуса - найдешевший спосіб створити власне господарство, з іншого і найвідповідальніший і самий ризиковий. Пов'язано це з тим, що запліднені страусині яйця вимогливі до навколишнього середовища і умов зберігання. Фактично перевезення з місця на місце є для них стресовою ситуацією, і вони просто можуть розбовтатися. Тому транспортувати їх потрібно з максимально можливою акуратністю і дотримуючись температурний режим. Ефективність інкубації в нормальних умовах становить близько 70% в середньому. Кількість курчат, які проклюнутся з куплених вами яєць прямо пов'язане з умовами транспортування і подальшого інкубування. Не дивлячись на складність цього способу, саме він є найпопулярнішим.

Ще раз нагадаємо Вам, що свіжі яйця ему можна придбати тільки в сезон. У нас, в Дніпропетровській області, це період з листопада до квітня. В іншу пору року ему не несуться.

Пара цікавих фактів: самка ему зносить яйце кожні три - чотири дні (35-50 за сезон), а зберігає несучість протягом 20 років.

Всю інформацію про наявність у продажу яєць страуса ему, їх вартості та інші подробиці, дізнавайтеся за телефонами: (067)742-45-49, (099)529-94-73. Телефонуйте в зручний для Вас час. Запитуйте!

Яйце ему в порівнянні з курячим

Якщо ви вперше зважилися купити страусине яйце, то трохи корисної інформації вам не завадить:

• яйце страуса ему важить в межах 500-650 грам, темного зеленувато-синюватого кольору шершаве на дотик. Товщина шкаралупи близько 2-х міліметрів, а значить розбити його не так вже й просто, набагато логічніше буде його акуратно просвердлити електродріллю. Таким чином, і вмістом поласуєте і збережете для себе екзотичний сувенір. Однак, в разі свердління про красиву яєчню можна забути;

• яйце ему прекрасно зберігається в холодильнику 30 днів і більше, тому придбати його заздалегідь не представляє жодної проблеми;

• крім незвичайної естетики, розміру і відмінних смакових якостей, страусині яйця (і м'ясо) мають і суто дієтичної поживну цінність - вони містять дуже мало поганого холестерину, в порівнянні з яйцями інших птахів.

На додачу до вищесказаного ми гарантуємо відсутність гормонів, антибіотиків та інших хімічних речовин, в продукції нашої ферми. Наше страусине господарство абсолютно натуральне і домашнє.

Потрібно зауважити, що на деяких інформаційних ресурсах є інформація про те, що люди купували страусині яйця з водянистим, зеленуватим і синюватим жовтком, відразливим запахом. Тим самим формуючи негативне ставлення до цього незвичайного і корисного продукту. Справа в тому що швидше за все вони купували застарілі яйця, не придатні до вживання, можливо факт цього і має місце на великих господарствах, але у нас така ситуація виключена. Жодного подібного випадку за, більш ніж десятирічну практику не було.

Жовток яйця ему має жовтий, ближче до помаранчевого колір, запах свіжий, яєчний і ненав'язливий, хоча і відрізняється від курячого яйця ... але інакше і бути не може. Детальніше пояснити неможливо. Треба купити і спробувати!

Яйце ему та куряче

Є питання?   Дзвоніть: (067)742-45-49, (099)529-94-73.   Запитуйте - відповімо.

2007-2019 • Розведення та продаж ему | Ему | Пташенята | Яйця | Павичі